News

NOWA USŁUGA- AKCJA REMONT!

NOWA USŁUGA- AKCJA REMONT! Po spakowaniu rzeczy i przewiezieniu ich na nowe miejsce ODSWIEŻYMY I POMALUJEMY I POSPRZĄTAMY MIESZKANIE LUB LOKAL, KTÓRY OPUSZCZASZ, usługa za dodatkową opłatą na zlecenie klienta. Otwieramy się na Państwa potrzeby!


Oferta ważna od 1 kwietnia do 31 maja 2011

Wszyscy, którzy po raz pierwszy skorzystają z naszych usług otrzymują od nas 3 miesięczny 10% rabat na wszystkie usługi!!! Wystarczy, że zamawiając usługę zadzwonisz i powiesz:

,, SZYBCY! CZAS TO NASZ ATUT”

Zapraszamy!!!
Tel: 510 182 919


informacje o nas

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Firma Szybcy to młody, wykwalifikowany zespół istniejący od jesieni 2003r, wciąż rozwijający się. Kadra pracownicza liczy 20 osób, które tworzą wysokiej jakości usługi transportowe. Nasza flota liczy 15 aut przystosowanych tak, aby bezpiecznie dowieźć Państwa towary, mienie i przesyłki na miejsce. Razem pracujemy na nasz wspólny sukces i zadowolenie każdego klienta wciąż poszerzając naszą ofertę.

Firma posiada ubezpieczenie ocp, co gwarantuje bezpieczeństwo naszych usług i państwa przesyłek. Firmy, z którymi współpracujemy od lat to między innymi: Siódemka S.A., Rőhlig Suus, Daco, Hak, Expo Design oraz klienci indywidualni. Nasza oferta to między innymi transport mały jak i paletowy, Express miejski dużych przesyłek i nie tylko, przeprowadzki, jak i zakupy 24 godziny na dobę! Jednym słowem stajemy na wysokości Państwa oczekiwań.

695-277-120

Szybcy.com.pl
ul. Baczyńskiego 6
63-500 Ostrzeszów

tel. +48/509-608-651
mail: szybcy@szybcy.com.pl