Przeprowadzki

BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ - zawsze z szybcy!

NOWA USŁUGA- AKCJA REMONT! Po spakowaniu rzeczy i przewiezieniu ich na nowe miejsce ODSWIEŻYMY I POMALUJEMY I POSPRZĄTAMY MIESZKANIE LUB LOKAL, KTÓRY OPUSZCZASZ, usługa za dodatkową opłatą na zlecenie klienta. Otwieramy się na Państwa potrzeby!

Zmiana miejsca zamieszkania wiąże się z wieloma problemami tak samo jak organizacja przeprowadzki biura staje się nie lada wyzwaniem. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany personel to gwarancja najwyższej jakości i poziomu usług transportowych.

Bierzemy na siebie wszelkie trudy związane z przeprowadzką, pomożemy Państwu w zorganizowaniu przeprowadzki od momentu jej planowania, aż do rozpakunku na nowym miejscu. Aby spełnić Państwa oczekiwania, umawiamy się z Państwem na konsultacje w miejscu przeprowadzki, aby móc szczegółowo zaplanować przeprowadzkę.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oferujemy kilka wariantów wykonania usługi przeprowadzka:

1. PRZEPROWADZKA MULTI:
W tym wariancie klient nie musi się o nic martwić. Przed ustalonym terminem przewozu ekipa dostarcza potrzebne materiały pakowe oraz zabezpieczające, zapewnia pełną obsługę procesu od zapakowania wyposażenia miejsca, przez załadunek, aż po transport oraz wypakowanie.
Obsługa ta jest kompleksowa i gwarantuje całkowity komfort i bezpieczeństwo.

2. PRZEPROWADZKA STANDARD
W zakres tej usługi wchodzi wynajem samochodu z kierowcą oraz osoba do pomocy przy załadunku i rozładunku. Cena zależna jest od czasu najmu oraz ilości osób do pomocy. Za dodatkową opłatą udostępniamy naszym klientów komplet materiałów do pakowania i zabezpieczenia mienia.

CENNIK

1. Jedno auto do 36 m3 – 2,25 zł/km + 100 zł/ h od osoby
2. Dwa auta do 36 m3 – 2,10 zł/km + 100 zł/h od osoby
3. Trzy auta do 36 m3 – 2,00 zł/km + 100 zł/h od osoby

MOŻLIWE RABATY

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem tel +48 510-182-919 oraz przeprowadzki@szybcy.com.pl lub za pomocą formularza, który znajduje się w zakładce KONTAKT


informacje o nas

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Firma Szybcy to młody, wykwalifikowany zespół istniejący od jesieni 2003r, wciąż rozwijający się. Kadra pracownicza liczy 20 osób, które tworzą wysokiej jakości usługi transportowe. Nasza flota liczy 15 aut przystosowanych tak, aby bezpiecznie dowieźć Państwa towary, mienie i przesyłki na miejsce. Razem pracujemy na nasz wspólny sukces i zadowolenie każdego klienta wciąż poszerzając naszą ofertę.

Firma posiada ubezpieczenie ocp, co gwarantuje bezpieczeństwo naszych usług i państwa przesyłek. Firmy, z którymi współpracujemy od lat to między innymi: Siódemka S.A., Rőhlig Suus, Daco, Hak, Expo Design oraz klienci indywidualni. Nasza oferta to między innymi transport mały jak i paletowy, Express miejski dużych przesyłek i nie tylko, przeprowadzki, jak i zakupy 24 godziny na dobę! Jednym słowem stajemy na wysokości Państwa oczekiwań.

695-277-120

Szybcy.com.pl
ul. Baczyńskiego 6
63-500 Ostrzeszów

tel. +48/509-608-651
mail: szybcy@szybcy.com.pl