Transport 24

Nie zdążyli Państwo nadać przesyłki lub towaru do klienta, a zależy Państwu aby dotarła na miejsce przeznaczenia tego samego dnia?

Może zależy Państwu na profesjonalnej i szybkiej obsłudze transportowej? Po to są właśnie SZYBCY!

Na Państwa życzenie oferujemy dowóz przesyłek i transport dużych gabarytowo jak i wagowo towarów, w EXPRESOWYM czasie! by móc skorzystać z naszych usług zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta w zakładce MEGAEXPRESS. Dowieziemy wszystko czego Państwo potrzebują w EXPRESOWYM tempie za niewielka opłatą! Zapraszamy do zakładki NEWS, aby skorzystać z oferty rabatowej!


informacje o nas

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Firma Szybcy to młody, wykwalifikowany zespół istniejący od jesieni 2003r, wciąż rozwijający się. Kadra pracownicza liczy 20 osób, które tworzą wysokiej jakości usługi transportowe. Nasza flota liczy 15 aut przystosowanych tak, aby bezpiecznie dowieźć Państwa towary, mienie i przesyłki na miejsce. Razem pracujemy na nasz wspólny sukces i zadowolenie każdego klienta wciąż poszerzając naszą ofertę.

Firma posiada ubezpieczenie ocp, co gwarantuje bezpieczeństwo naszych usług i państwa przesyłek. Firmy, z którymi współpracujemy od lat to między innymi: Siódemka S.A., Rőhlig Suus, Daco, Hak, Expo Design oraz klienci indywidualni. Nasza oferta to między innymi transport mały jak i paletowy, Express miejski dużych przesyłek i nie tylko, przeprowadzki, jak i zakupy 24 godziny na dobę! Jednym słowem stajemy na wysokości Państwa oczekiwań.

695-277-120

Szybcy.com.pl
ul. Baczyńskiego 6
63-500 Ostrzeszów

tel. +48/509-608-651
mail: szybcy@szybcy.com.pl