Współpraca

W związku z ciągłym rozwojem mojej firmy oraz ciągłym doskonaleniem proponowanych przez nią usług, chciałbym bardzo serdecznie zaprosić firmy zainteresowane stałą obsługą w zakresie transportu do długofalowej współpracy, opartej na lojalności, komforcie oraz bezpieczeństwie.

Celem mojej firmy jest zapewnić klientom wysokiej jakości transport, kładąc nacisk na dbałość o przewożone towary w optymalnie szybkim czasie na terenie całej Europy. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą współpracy bardzo proszę o kontakt na adres e-mail: szybcy@szybcy.com.pl lub pod numerami telefonów znajdujących się w zakładce kontakt.

Czas to nasz atut!
Szybcy podpis

PRACA

Firma wciąż pozyskuje nowych klientów, prowadzi obsługę na najwyższym poziomie, wciąż poszerzając horyzonty usług. W związku z czym osoby zainteresowane pracą na stanowisku kierowcy, kuriera, obsługi magazynu i biura prosimy o przesyłanie życiorysu wraz z informacją o jakie stanowisko Państwo się ubiegają na: kontakt@szybcy.com.pl


informacje o nas

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Firma Szybcy to młody, wykwalifikowany zespół istniejący od jesieni 2003r, wciąż rozwijający się. Kadra pracownicza liczy 20 osób, które tworzą wysokiej jakości usługi transportowe. Nasza flota liczy 15 aut przystosowanych tak, aby bezpiecznie dowieźć Państwa towary, mienie i przesyłki na miejsce. Razem pracujemy na nasz wspólny sukces i zadowolenie każdego klienta wciąż poszerzając naszą ofertę.

Firma posiada ubezpieczenie ocp, co gwarantuje bezpieczeństwo naszych usług i państwa przesyłek. Firmy, z którymi współpracujemy od lat to między innymi: Siódemka S.A., Rőhlig Suus, Daco, Hak, Expo Design oraz klienci indywidualni. Nasza oferta to między innymi transport mały jak i paletowy, Express miejski dużych przesyłek i nie tylko, przeprowadzki, jak i zakupy 24 godziny na dobę! Jednym słowem stajemy na wysokości Państwa oczekiwań.

695-277-120

Szybcy.com.pl
ul. Baczyńskiego 6
63-500 Ostrzeszów

tel. +48/509-608-651
mail: szybcy@szybcy.com.pl